header

V7 II Racer


V7 II Racer


ОБМЕЖЕНИЙ ВИПУСК

Вироблений нумерованим випуском, про що свідчить святкова бирка, встановлена на верхній пластині керма, мотоцикл V7 II Racer повторює обладнання та оздоблення попередньої версії, в якій був прийнятий повністю чорний колір для бічних панелей, дзеркал, скоби кріплення глушників і накладок підніжок для контрасту з блискучим хромованим паливним баком на 22 літри. Щодо цифр, на панелях обтічника і хвоста залишається хромований номер «7» (який був дорогим на мотоциклах Moto Guzzi для чемпіона світу в класі 250 Енріко Лоренцетті). 
Залишається також одномісне сидіння (на замовлення доступні двомісне сидіння і підніжки для пасажира), обшите алькантарою і скай одного кольору з кастомізованим шкіряним ременем з логотипом Moto Guzzi, який красується на спинці паливного бака.
Як завжди вражаюча рама червоного кольору, натхненного першою серією V7 Sport, зі спеціальною технологією забарвлення. Червоний колір повторюється також на маточинах, колесі і маятнику, підкреслюючи архітектурну вишуканість рами. Червоний також напис Moto Guzzi, який тепер з'явився на колесах, як це вже було на останній версії California Custom.
Чисто в стилі Guzzi виконані також хвіст і обтічник, що нагадує формою легендарний передок Gambalunga, дуже спортивний і у стилістичній гармонії з переднім крилом. На командному місці новинками є важелі гальма і зчеплення, перепроектовані з метою кращої ергономіки, тоді як в задній частині можна відзначити блок-фару чорного кольору, як на всіх V7 II. 
До найбільш відмітних елементів цього «спеціального випуску» відноситься широке використання анодованого чорного матового і перфорованого алюмінію майстерної ручної роботи на бічних панелях, кришках дросельних заслінках і скобах кріплення глушників.
Заслуговують на увагу також відтягнуті регульовані підніжки, виконані з цільної заготовки, полегшений шток вилки і захист рульової пластини, виконаний за допомогою подвійного хромованого кільця так майстерно, що здається орнаментальним намистом.
Особливо ефектним не тільки з точки зору естетики, а й динамічної функціональності є наявність пари амортизаторів Bitubo WMY01, обладнаних регулюванням попереднього натягу пружини на стиснення і відбій за допомогою селекторної ручки, яка має 12 регулювальних положень. 
Мотоцикл, на якому потрібно їздити тільки самому, в чорному комбінезоні, з мотошоломом «каска» і шкіряними рукавицями з шипами.  

ДРУГИЙ АКТ ПРЕМ'ЄРИ

Друге покоління Moto Guzzi V7 зберігає індивідуальність стилю попередньої моделі, а саме, це дизайн, який спілкується з формами минулого Moto Guzzi у поєднанні з вимогами до сучасного мотоцикла, здатного задовольнити найширше коло ентузіастів.
У той же час Moto Guzzi V7 II є повністю новим байком з точки зору технології, двигуна, ергономіки, безпеки, якості будівництва та оздоблення і задоволення від водіння.
Модель знаменує собою рішучий поворот у якості й широті лінійки аксесуарів Moto Guzzi. Бренд з Манделло-дель-Ларіо має широкий вибір аксесуарів, присвячених «сім'ї V7». Численні і абсолютно нові аксесуари дозволяють створити цілком новий рівень кастомізації. 
Але не тільки це: також важливим були вивчення і розробка багатьох деталей, щоб дозволити налаштувати власну V7 до рівня справжнього «special» в самих різних інтерпретаціях: від Dark Rider до Scrambler, від Legend до Dapper. Лінійка V7 II більш розширена в порівнянні з трьома версіями з прайс-листа і дозволяє гуццістам створити абсолютно унікальний мотоцикл «під індивідуальне замовлення», який є повністю сумісним з базовою версією. Це нова стратегія Moto Guzzi, яку демонструє V7 в якості незвичайної платформи для створення особливих мотоциклів, завдяки ентузіазму, з яким конкурують один з одним найпалкіші настроювачі, трансформуючи моделі Guzzi в унікальні твори для журнальних обкладинок.

НА ОДНУ ШВИДКІСТЬ БІЛЬШЕ

Мотоцикл Guzzi V7 II народився завдяки радикальній та енергійній роботі, виконаній на двигуні і рамі, де було зроблено все, щоб підвищити рівень безпеки, ергономіки, комфорту разом із задоволенням від водіння. 
Це не фігура мови – V7 II дійсно має на одну швидкість більше. Достатньо подивитися на повністю перероблену коробку передач, що довершує оновлення двигуна, яка була введена у виробництво в 2012 році з тепловою групою, електронним управлінням і живленням двигуна, і цього року отримала продовження з новим генератором і впровадженням примусового змащення з масляним насосом.
Розмір шестиступінчастої коробки дозволив приблизити першу і дві останні передачі, зменшуючи падіння числа обертів між однією та іншою передачею. При водінні кожний день це означає більш  блискучу роботу, навіть із зниженими крутним моментом і витратами палива. 
Змінено передавальне відношення, яке перейшло від 16/21 до 18/23. Разом із коробкою предметом  поліпшення стало зчеплення, з модифікаціями у важелі, рульових тягах і кабелі, щоб зробити керування м'якшим, а старт більш рівним.

ІНТЕГРАЛЬНА БЕЗПЕКА

Moto Guzzi завжди мала великий досвід у питаннях безпеки. 
Модель V750 S 1973 року була однією з перших у світі, що була оснащена подвійним переднім дисковим гальмом, за якою послідкувала модель S3, оснащена також заднім дисковим гальмом. У 1975 році на моделі Moto Guzzi 850 T3 було введене комбіноване гальмо, назване «інтегральним», яке використовувалося до 2011 року на California ’90 Anniversario. Мета пристрою полягала у зменшенні гальмівного шляху і динамічній стійкості при гальмуванні. На практиці це був провісник системи ABS. Сьогодні Moto Guzzi продовжує розробляти рішення для підвищення активної безпеки гонщика, а в моделі V7 II вводить системи ABS і MGCT (система контролю тяги Moto Guzzi). 
Перша - це двоканальний блок Continental, а друга є системою, успадкованою від California 1400, спрощеною функціонально, яка адаптується до швидкості транспортного засобу й активується на підставі різниці в швидкості між переднім і заднім колесом. 
Система дозволяє, крім іншого, перекалібрувати слід шини на землі, компенсуючи зніс або використовувати колеса, що відрізняються від початкової комплектації.

НОВІ РОЗМІРИ

Дивлячись на V7 II вперше, досвідчене око ентузіаста може інтуїтивно виділити першу головну різницю: мотоцикл виглядає довшим та з навантаженням на передню вісь. 
Здається, що це оптичне враження, але це щось більше: двигун став нахиленим на 4° у напрямку передньої осі, зниженої на 10 мм, ніж у попередньої моделі. Особливість, яку варто спробувати: були виграні три сантиметри простору для колін, які дозволяють, завдяки новим підніжкам, зниженим на 25 мм, з комфортом прийняти тих, чий зріст набагато вище середнього. 
Крім зручності, Moto Guzzi V7 II – це також мотоцикл, який гарантує задоволення від водіння. 
Просто потягніть зчеплення і включіть передачу, щоб оцінити м'якість і безшумність, яких не було у 5-ступінчастої коробки передач. 
Сівши в сідло, знижене до 790 мм з попередніх 805 мм, ви відчуєте, як три елементи сідло-руль-підніжки передають приємне відчуття, що ви перебуваєте всередині і не зверху мотоцикла, як було на попередній версії.

Нове положення водія дозволяє повною мірою користуватися перевагами, отриманими від покращень на ходовій, яка завдяки репозиціонуванню двигуна нижче і на передню підвіску, яка тепер більш м’яка і безвідмовна при серйозній їзді.
Була покращена і задня вісь шляхом збільшення негативної амплітуди підвіски, що вдалося отримати, знизивши на 50 мм вихід карданної передачі. Це дає можливість тепер більшого прилягання шини при перевезенні вантажів, на повороті і при зміні напрямку.

Звичайно, V7 II – це не мотоцикл, задуманий, щоб бити рекорди на трасі, але, звичайно, навіть у цій ситуації зараз він безумовно швидше, ніж попередній і ніж прямі конкуренти.