header

Norge 1200 GT8V


Norge 1200 GT8V


Збалансованість, сила, задоволення від водіння і комфорт

Збалансованість і сила, задоволення від водіння і комфорт мають лише одне ім’я – Moto Guzzi Norge. Товаришка на кожну подорож, надійна і невтомна, харизматична, агресивна і сильна, версія Norge не здатна розчарувати. Зроблений для подолання кілометрів, але вірний і на невеликих перебігах, це мотоцикл для тих, хто шукає комфорту, контролю і пригод на нових шляхах.

Серцем цього чарівного представника гран-туризму є знаменитий 2-циліндровий поперечний V- двигун з розвалом циліндрів 900 із серії «Quattrovalvole», найпотужніший серед сімей, вироблених в Манделло-дeль-Ларіо, практично вже на вершині технологічного розвитку.

У цій останній версії особливу увагу було приділено безшумності та налаштуванню роботи електронного блоку управління з системами розподілу, охолодження і вихлопної системи. . Новий електронний блок, з'єднаний з запаленням і уприскуванням тепер працює від двох зондів Lambda для того, щоб забезпечити точність живлення протягом усього циклу горіння, покращуючи при цьому реакцію педалі газу, розподіл на середніх оборотах, а також зменшуючи витрату палива і викид забруднюючих речовин. 


Масляний охолоджувач був поміщений на кінчику нижнього обтічника і забезпечений електричним термостатованим вентилятором, який підтримує в ідеальному робочому діапазоні температуру мастила, в той час як глушник, тепер більшого обсягу, має цивілізований тембр і збільшений крутний момент на середніх обертах. Тепер максимальний крутний момент двигуна перевищує 104 Н∙м всього при 5500 об/хв і легко досягає пікову потужність більш ніж 102 КС, все на максимальних обертах, майже автомобільних, і з кривою потужності на 20% вище порівняно з 2-клапанним двигуном.


Склад нового двигуна характеризується більш компактним картером і корпусом циліндрів, оснащеним оребренням, що звужується у напрямку руху. Була модифікована рама і розроблений новий дизайн обтічника, який зберігає з попередньої версії тільки блок-фару. Новими є лобове скло з електроприводом, бічні накладки інтегровані з баком і прикрашені ідентифікаційною биркою з полірованого металу і 2-шаровим наконечником.

За допомогою цього нового «убрання» була досягнута потрійна мета: ефективне розсіювання тепла, краща теплоізоляція і більш ефективний аеродинамічний захист, що дає водієві і пасажирові задоволення від подорожі в повному комфорті. Приємність використання, в будь-який час і в будь-якій ситуації, також досягається завдяки вивченню ергономічних деталей, які оцінюються в повсякденному використанні, наприклад, легкість читання дуже насиченої приладової панелі, тепер розташованої ближче до очей водія, сідло на висоті лише 810 мм, що має більш широке сидіння і оббивку, нове кермо, трохи знижене і відтягнуте назад, що дає можливість водію більше контролювати мотоцикл на високих швидкостях.


Існує також зручна зовнішня розетка на 12 вольт, великий відсік під сидінням, підігрів ручок і ще цілий ряд зручностей як нова бічна стійка і центральна підставка, поручні для пасажира, новий повністю перероблений набір бічних кошиків, щоб забезпечити відмінне зчеплення двох частин.


Посилено ходові якості даного мотоцикла, які були сильною стороною і попередньої версії. На GT8V, однак, завдяки інноваційним підвіскам, отриманим за рахунок заміни набору пружин вилки і амортизатора і поліпшення гідравлічної реакції двох амортизувальних елементів досягнута більш нейтральна і спортивна поведінка машини. Тепер легше визначити ідеальну траєкторію при вході в поворот і при зміні напрямку, навіть при повному завантаженні, що часто буває в машині класу гран-туризм, яким є флагман з Манделло-дель-Ларіо.


Залишаючись вірним активній безпеці, мотоцикл тепер має гальмівну систему, посилену за рахунок нової електронної системи гальмування ABS, з'єднаної з передніми гальмівними дисками, оснащеними новими ефективними супортами.

З посиленим двигуном, поліпшеним комфортом, збагаченим оздобленням, більш потужною ходовою частиною, версія Moto Guzzi Norge GT8V тепер готова завоювати скіпетр королеви гран-туризму.


Такої досконалості мотоцикл, звичайно ж, досяг завдяки інженеру Джузеппе «Нако» Гуцци. Йому зобов'язана своєю легендарністю версія Norge (Норвегія) після досягнення мису Нордкап. Він був першим, хто наважився дістатися до цих широт в 1928 році і зробив це на моделі GT 500, забезпеченою гнучкою рамою, яку охрестили Norge на честь італійського дирижабля Умберто Нобіле, який першим досягнув Північного полюсу.


Напевно цей похмурий чоловік, не звиклий до компліментів, мав на що поскаржитися тільки через відсутність червоного Guzzi. Версія Norge GT8V тепер доступна в кольорових варіантах Bianco Madreperla (Білий перламутр) і Marrone Mogano (коричневий махагон), елегантних тонах флагмана гран-класу.