header

Griso 1200 8v S.E.


Griso 1200 8v S.E.


Найрозумніша і відважніша серед Moto Guzzi

Нові форми, далекі від звичайної уяви, близькі мріям кожного мотоцикліста. Сильна особистість і привабливий стиль Moto Guzzi Griso привертає дуже різні душі: поціновувачів точної механіки, естетів водіння, але й любителів нонконформізму.

 

GRISO 8V "BLACK DEVIL" S.E.: НОВА СПЕЦІАЛЬНА СЕРІЯ ДЛЯ НАЙБІЛЬШОГО ІНДИВІДУАЛІСТА СЕРЕД MOTO GUZZI.


Після трьох сезонів Griso 8V Special Edition спеціального випуску змінює плаття, залишаючи пам’ятну  фірмову розкраску «Tenni»  заради більш рішучої і агресивної, що отримала прізвисько «Black Devil» (чорний диявол).


Нова кольорова концепція, яка передає нонконформістському стилю Griso більшу переконливість завдяки чорному матовому вигляду «matt black» із срібряними вставками, що створює світовий пучок, який проходить від бензобака до бічних панелей. Візуальне враження дає почуття більшої компактності, об’єднаності в рамках великої виконавчої вишуканості, що так характерно для спеціальних серій, зроблених в Манделло-дель-Ларіо.


Серед деталей, які роблять мотоцикл справжнім виробом «на замовлення» є обшивка сідла з подвійним рядком строчок з сірої нитки, чарівні колісні диски із спицями і ободами із червоним надписом Moto Guzzi з графічними повторами Black Devil.


Сучасний 2-циліндровий поперечний двигун у формі V з розвалом циліндрів 90° з серії «Quattrovalvole» може розвивати максимальну потужність близько 110 КС при лише 7500 об/хв. Версія Griso 8V SE проявляє себе на дорозі плавно і потужно, змушуючи оцінити якість ходової частини, що дозволяє повністю контролювати нестримних «конячок». Заслуга рами з подвійною верхньою перекладиною з високоміцної сталі і бокових накладок достатнього розміру, на яких оребрення не тільки елемент естетичного посилення, але результат розрахунку для створювання високої тривкості в моменти скручування.

Геометрія рами була ретельно розрахована, щоб забезпечити стабільність, з кутом нахилу рульового стакана 26° і вильотом передньої вилки 108 мм, з колісною базою 1544 мм. Проте версія Griso 8V SE є дивно маневреною, навіть блискавичною у змінах напрямку. Така поведінка цього захоплюючого «нейкеда» можлива завдяки низькому барицентру і монолітній передній підвісці з пластинами із зниженим зсувом, що забезпечує негайну і точну відповідь при тиску на кермо. Це справжній скальпель на двох колесах, який в змозі задовольнити естетів водіння, що шукають ідеальні траєкторії.

 

Непорівнянний стиль

 

Версією Griso 8V SE компанія Moto Guzzi ще раз підтверджує унікальну і неповторну стилістичну ідею, коли концепція і реалізація виражаються безкомпромісно, без технічних, історичних або культурних прив'язань. Це вишуканий мотоцикл, суцільний і твердий як скеля, з дуже сильною індивідуальністю, де матерія уявляється висіченою з артистичним натхненням. Обробка і плавні форми відсвічуються в кольорових комбінаціях і полірованому оздобленні, кожного разу відкриваючи якусь нову деталь. Досить поглянути на бензобак, який підкреслює виразну силу масивної рами і виділяється аеродинамічною кришкою вишуканої краси. Також хвіст, не великий, але яскравий, з трьома світлодіодами високої міцності.

 Це великий мотоцикл, довгий і потужний, з помітною масою. Його двигун Quattrovalvole здається за помахом чарівної палички вбудованим в раму, яка утримує його зверху, щоб продемонструвати його революційні форми. Достатньо одного погляду на тісне оребрення чорних циліндрів, направлених проти вітру, та кришку циліндрів, щоб зрозуміти точність виконання, яке досягло піку у визначенні вихлопної системи. Подвійний жвавий гвинтоподібний глушник ще більше посилює злість нової Griso 8V SE. А якщо говорити про робочі характеристики, навіть вишукана комплектація перестає бути чисто технічною стороною і набуває стилістичної важливості. Це стосується передньої підвіски, яка може підходити для гоночного байка, з великою перевернутою вилкою і гальмівною системою з радіальними супортами. Візуальна гармонія доповнюється спортивною формою сідла, бічних панелей і нового керма, переглянутого для покращення аеродинаміки пілота.
Деталі і досягнення, що роблять Griso 8V SE мотоциклом, який завойовує вас ще до того, як ви на нього сіли.

Комплектація спеціальної серії "Black Devil"
- Графічні елементи "Black Devil".
- Чорна рама
- Нове забарвлене сідло
- Підніжки Racing
- Силовий агрегат Quattrovalvole full black
- Чорна приладова панель.
- Спицеві колеса.

Ергономічність задоволення.
Достатньо сісти в сідло Griso 8V SE, щоб зрозуміти, який це унікальний і зручний для водіння транспортний засіб. Мотоцикл має оновлену форму сідла і бічних панелей, а також вигнуте кермо спортивної форми. Новий продукт Moto Guzzi приймає пілота з цілим набором хромованих, полірованих, анодованих деталей, дисплеєм і кнопками управління, від яких не можна відірвати погляд. Griso 8V SE вражає пишнотою сідла, яке знаходиться лише на 800 мм над землею, змінена його форма і боки, щоб вибрати зручнішу позицію для тіла, тоді як підніжки типу racing високі і відведені трохи назад. Положення водія спортивне, тобто пілот стає частиною мотоцикла, ноги зручно спираються на підніжку, а тулуб нахилений в бік керма, яке зараз менше в ширині, але краї висунуті вперед, щоб забезпечити відмінне плече важеля.

Таке положення є ідеальним, щоб прокладати із привабливою легкістю і хірургічною точністю найскладніші траєкторії, також і завдяки передній частині мотоцикла, точній, як лезо, з відмінним обпиранням на шини. Це мотоцикл для тих, хто хоче отримувати задоволення від водіння, занурившись в пронизливий і неповторний звук нового двигуна Quattrovalvole, для того щоб долати найскладніші ситуації, такі як міський потік. Цьому сприяє чудова швидкість в зміні напрямків і потужність передньої частини, маневреної і реактивної, але завжди з відмінним зчепленням з дорогою. Це не означає, що модну "нейкед" від Mandello не можна пристосувати до спокійної їзди, навпаки бувають моменти, коли можна повністю прибрати вібрацію нового "​​Quattrovalvole" і просто потонути в деталях хвилюючого стилю, оцінити гідність оздоблювальних елементів, м'якість управління, і досконалість приладів. Моменти, коли пілот спілкується зі своїм "конем", який величаво простує, показуючи, що може бути не тільки жахливо стрімким і нестримним, але і слухняним і розслабленим, особливо, коли везе на собі пару. Але також вірно, що магію нового Griso 8V SE не пояснити, якщо не зробити досліджування по всій шкалі спідометра.

 

Скальпель для асфальту


Довгий низький профіль не повинен вводити вас в обман: рівню керованості мотоцикла Griso 8V SE можуть позаздрити найкращі супербайки. Секрет криється в подвійній верхній поперечині із сталі і з високою міцністю, чітких бічних панелях, оребрення яких не тільки для високої естетики, але є елементом, який надає всій конструкції дивовижну жорсткість в моменти скручування. Всю конструкцію з'єднують відлиті під тиском пластини, на яких гойдається технологічний моноамортизатор, що оберігає реактивну компактну карданну передачу.
Ходова частина була розрахована на стійкість, з нахилом рульового стакану 26° для вильоту передньої вилки 108 мм, з колісною базою 1544 мм. Проте версія Griso 8V SE дивно маневрена і проста, і навіть блискавична при змінах напрямку. Така поведінка можлива завдяки низькому барицентру і міцній передній частині з пластинами із зменшеним зрушенням, які миттєво і точно реагують при натискання на кермо, яке, як справжній скальпель, вирізає чудові траєкторії.
Передня підвіска відмінно тримається завдяки перевернутій вилці, взятій у спортсменів, з пір'ями 43 мм, регулюванням попереднього стиснення пружини та гідравлічним регулюванням відбою і стиснення. Кінематичні елементи задньої підвіски приводяться в дію амортизатором Boge, також оснащеним трьома класичними настройками. Надійна підвіска забезпечує завжди нейтральне положення, як на виході с повороту, коли потрібні 110 кінських сил від двигуна «Quattrovalvole», так і при прискореному гальмуванні, що забезпечує супорт Brembo. Мотоцикл виділяється як ефективністю, так і естетикою, завдяки новій системі з радіальними супортами, що кусають пару дисків, дуже перфорованих для кращого розсіювання тепла. Також ходова частина, для якої цілісність є найважливішою, Griso поза всяким порівнянням.

 

Двигун і трансмісія. Піднесення до енного степеня.


Двигун «Quattrovalvole», що народився у вересні 2006 року, представляє найбільш передовий етап еволюції легендарного поперечного 2-циліндрового V- двигуна з розвалом циліндрів 90°. З моменту свого дебюту він вражає оснащеністю і робочими показниками, які є найвищими серед тих, що колись демонстрував серійний двигун Moto Guzzi. Вони досягаються шляхом пересадки в верхню позицію розподільного валу, який приводить в дію чотири клапани на кожен циліндр, з нахилом відповідно 15,5° на випуску і 16,5° на впуску.

В нього досконала механіка, унікальна для мототехніки за архітектурою та проектною точністю, яка має серед своїх найбільш цінних частин систему розподілу, що управляється ланцюговими передачами і оснащена гідравлічними натягувачами «Morse», кованими поршнями з 3 сегментів, які охолоджуються масляними жиклерами, розташованими на картері, надлегкими клапанами із 5-міліметровим штоком, клапанними пружинами конічного перерізу, що усувають резонанс і втрату потужності при високих оборотах. Змащування та охолодження забезпечуються двома коаксіальними насосами і активуються тройкою шестірень, які подають в контур мастило через окремий канал в головці на випускні клапани, точки, де створюється найвища температура.

Особливо сучасним є дизайн циліндрів з ребрами для охолодження, що звужуються у напрямку ходу, тоді як кришки клапанів з написом «Quattrovalvole» забезпечені плаваючою системою, яка знижує механічну галасливість. У систему живлення двигуна «Quattrovalvole» введені нові інжектори Marelli IWP189, розташовані на трубі живлення дросельних заслінок з респектабельним діаметром в 50 мм. Ще раз підтверджуються численні якості коробки передач, механічної коштовності з шістьма ступенями: тиха, проста в пошуку холостих обертів і точна, завдяки застосуванню безшумного і м'якого монодискового зчеплення. Результат таких інновацій можна підсумувати цифрами: вражаючі 110 КС потужності, що досягаються при 7500 об/хв, з піковим значенням крутного моменту 11 кгм при 6400 об/хв. Ці значення ставлять 2-циліндровий двигун Mandello в нечисленний ряд найпотужніших двигунів з повітряним охолодженням, які коли-небудь вироблялися. Це потужність, яка , навіть при відношенні задньої передачі 12/44, дозволяє літати на швидкості понад 230 км/год. Цифра може здатися недоречною для дорожнього використання, але дає чітке розуміння потенціалу нового Griso 8V SE.