header

Bellagio


Bellagio


Глибокий зв'язок між мотоциклом і територією

Поєднання стилю Guzzi з красою свого рідного середовища призвели до Moto Guzzi Bellagio, моделі гідної самого великого художника. Носій свободи і краси, з простим і елегантним дизайном, інноваційна і тенденційна Bellagio символізує неповторне глибоке задоволення від їзди на мотоциклі. 

   

Bellagio: мотоцикл, місце, стиль.


Нова модель Bellagio передає відчуття глибокого зв’язку між Moto Guzzi і її територією. Це зв'язок, при якому вражаюча красота місткості Ларіані впливає на ідеї та творчість людей, направляючи їх у кожній інтелектуальній праці до естетичної збалансованості з природою.
Це співвідношення між навколишнім середовищем і мисленням матеріалізується в Moto Guzzi Bellagio, ототожнюючи вільний сучасний дух подорожування на мотоциклі з місцем, відомим своєю красою. Індивідуальне задоволення і модний вигляд, що виражається в простому і елегантному дизайні, в гармонії з передовою технологією інноваційних рішень відповідно до іміджу тенденції.
Це стосується задньої трансмісії CA.RC (компактний реактивний кардан), яка переводить силу нового двигуна 940 см3 в могутню і бархатисту тягу, вставлену в ходову частину - еволюційне продовження самих динамічних моделей "нейкед" від виробника Moto Guzzi. Про це свідчить наявність прогресивної задньої підвіски, гальмівної системи з плаваючими супортами Brembo, яка діє на 320-міліметрові диски, задній амортизатор і вилку, що повністю регулюються. Це технічні рішення високої якості, які сприяючи активній безпеці, встановлюють динамічну рівновагу і задоволення від водіння, роблячи Bellagio новим стандартом в своєму класі. Темперамент стилю «нейкед» у стилістичній формі однозначно від «кастом».

Шпицеві колісні диски, пряме кермо, зсунене назад сідло і висунуті підніжки – це деталі стилю, який зосереджує масу на задньому колесі, створюючи враження мотоцикла, прикріпленого до ґрунту, який готов до запаморочливих прискорень.
Саме те, що здатний зробити цей новий двигун об’ємом 940 см3. Це двигун слухняний і позбавлений вібрацій, але здатний завдяки щедрому крутному моменту відгукнутися плавно і потужно навіть на низьких оборотах, обволікаючи легендарним звучанням від нового подвійного глушника – гармонійною мелодією емоції під назвою Bellagio.

 

Стиль: традиція Moto Guzzi для передового кастом-байка


З моделлю Bellagio компанія Moto Guzzi вводить інноваційну стилістичну концепцію для сегменту «custom», який пишається не тільки хромованими елементами і чудовою архітектурою двигуна, але поєднує свою персональність з ходовою частиною високої естетичної насиченості, що стає елементом дизайну. Найяскравішим прикладом є хитна задня підвіска, яка у поєднанні з CA.RC, запатентованою задньою трансмісією з компактним реактивним карданом, демонструє момент розриву з традиційним технічним наповненням мотоцикла «custom» на користь інновації, сумісної з контекстом простоти і елегантності.
Це дизайн, який хай навіть і бере багато від «power cruiser», мотоциклетної культури янкі, має дуже європейський смак, з рисами вишуканості чисто італійської школи. 
Неможливо не отримати насолоду від численних технічних і стилістичних деталей, змішаних з визнаним класом Moto Guzzi. Деякі елементи, як великі шпицеві колісні диски і спідометр з радіальним розташуванням цифр, рельєфні молдинги на бензобаку –  все це спадщина класики, витлумачена в сучасному ключі. Інші елементи повторюють філософію «custom», як наприклад, пряме кермо з загнутими ручками, висунуті педалі і двомісне сідло «two-up», вбудоване в крило з коротким хвостом, численні хромовані елементи, що підкреслюють контраст з матовим розфарбуванням «coal black» (чорний як вугілля).
Є багато стилем від Moto Guzzi, починаючи від архітектури 2-циліндрового поперечного V-двигуна з розвалом циліндрів 90-й, ключового елементу дизайну Bellagio, гальм, які згідно з традицією щедро збільшені і до знайомої вихлопної системи з подвійним глушником, сильним естетичним елементом. Це деталі, які висловлюють турботу і досвід Moto Guzzi у створенні з 1921 року унікальних за стилем і технічно неповторних мотоциклів, здатних зачарувати, як  Bellagio.
 
Комфорт: подолати дорогу з легкістю і комфортом


Обстановка є тою, яку очікують від чистого кастома: сидіння «two-up», низьке і зсунуте на заднє колесо, висунуті підніжки і чудове кермо «drag bar pull back» (пряме кермо з загнутими ручками) для повного контролю і домінування над машиною. Це мотоцикл для водіння поодинці, обернувшись в звук 2-циліндрового Mandello і занурившись в комфорт, який створює сідло, розроблене для довгих переїздів з амортизуючою дією від високоякісних підвісок.
Рівномірний розподіл навантажень між осями і централізація маси дає мотоциклу дивовижну маневреність, з якою легко долати найскладніші маршрути, рух у місті, завдяки швидкості зміни напрямків і надійній передній частині, яка завжди добре прилягає до дороги.

Bellagio в будь-якому випадку вірна своїй філософії «custom», показуючи кращу сторону свого характеру при їзді без напруги. Моменти, в яких, задоволення від водіння означає загубитися в деталях спокусливого стилю, оцінити чудове оздоблення, м'якість команд. Моменти, коли пілот спілкується зі своїм «конем» під час бархатистого руху мотоцикла, знаючи, що вони здатні не тільки на потужні прискорення, але й на парадний шаг, щоб слідувати очима за відображенням образу, який просувається по скляним поверхням будинків.

Про натхнення, вкладене в розробку Беллахіо, говорить високий клас елегантної панелі управління, яка поєднує аналоговий спідометр з радіальними цифрами на старовинному білому фоні з передовою технологією бортового комп'ютера з РК-дисплеєм, щоб спілкуватися з машиною за допомогою кнопок на кермі, отримуючи повне задоволення від водіння.

Ходова частина: «кастом» з душею «нейкед»


Секретом маневреності і стійкості Bellagio є унікальна трубчаста рама з подвійною стальною нижньою частиною, з'єднаною з алюмінієвою одноважільною задньою підвіскою, яка підтримує компактну реактивну карданну трансмісію. Все це разом утворює цільну жорстку конструкцію, яка моментально реагує на команди пілота. Мотоцикл поводиться надійно в умовах самого невимушеного водіння, але з такими робочими характеристиками двигуна і гальм може взяти участь і в спортивних заходах. Може здатися парадоксальним, але Bellagio вражає через його здатність подолати самі звивисті шляхи у ритмі, гідному для спортивних «нейкед». Це заслуга надійної передньої підвіски, на яку спирається міцна регульована вилка з пір'ями 45 мм, а також задньої прогресивної підвіски, яка приводиться в дію амортизатором з повним регулюванням.
Це комбінація, яка забезпечує зажди нейтральне положення, як при виході з поворотів, коли потрібна дія 75 «конячок», які виробляє 2-циліндровий двигун Mandello, так і під час гальмування, при прискореному сповільненні, що породжується дією гальмівних супортів Brembo на пару перфорованих дисків 320 мм.
Віддача, про яку не пошкодує той, хто пересів з більш спортивних мотоциклів, щоб розвіяти стереотип, згідно з яким мотоцикли "кастом" відносяться до сегменту машин більше для демонстрації, ніж для водіння.

Двигун і трансмісія: найпотужніший «кастом» в категорії


Архітектура залишається традиційною як у 2-циліндрового поперечного V- двигуна з розвалом циліндрів 90°, але об’єм і характер повністю нові, адаптовані до темпераменту Bellagio.
Абсолютно новий двигун характеризується діаметром циліндра 95 мм і довжиною ходу 66 мм. Робочий об’єм дорівнює 935,6 см3, кубатура, яка виражається в значенні максимальної потужності 75 КС, що виробляються при 7200 об/хв, при рівномірному розподілу подачі, доходячи до максимального крутного моменту 8 кгм, що отримується при 6700 об/хв, з яких 80% доступні в діапазоні між 2800 і 4800 об/хв.
Це значення, які ставлять Bellagio на вершину категорії "кастом", з потужним двигуном в постійному розвитку механічної та електронної частини. Він швидко запускається в будь-яких погодних умовах, завдяки електронному упорскуванню. Двигун об'ємом 935,6 см3 завжди розвиває високу і рівну потужність з помірним рівнем витрати палива і викидів в повній відповідності з нормативними вимогами Euro3.
Робочі характеристики ще більше посилюються за рахунок таких технічних рішень, як запалювання з подвійною свічкою і інжектори, розташовані прямо на впускних колекторах. Полегшені шатуни, поршні і кільця допомагають знизити вагу, а направляючі клапанів спекаються, щоб сприяти плавності ходу і збільшити міцність. 
Потужність двигуна передається на колесо за допомогою CA.RC, компактного реактивного кардана, запатентованого Moto Guzzi. За допомогою цієї передачі, інтегрованої в задню вилку з алюмінієвого сплаву, відповідь завжди плавна і точна, без ривків, характерних для кардана. Спеціальна конфігурація CA.R.C. дозволяє використовувати монолітну задню вилку, збільшуючи загальну жорсткість і усунення ефекту підйому (anti-shaft).

Нарешті коробка передач, механічна коштовність з шістьма ступенями і численними достоїнствами: безшумна, проста і точна, вгадує наміри пілота, має передавальне відношення, спеціально розраховане для туризму, що підкреслює швидкодію двигуна.