header

V7 II Stone


V7 II Stone


V7 STONE II ABS

COLORI DISPONIBILI (ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ)

 

ЕКЛЕКТИЧНИЙ ТА ФУНДАМЕТАЛЬНИЙ

У моделі V7 II Stone тепер нові кольори: чорний «Ruvido», червоний «Impetuoso», сірий «Intenso» і жовтий «Denso». Матові фарби на смак 70-х, які підсилюють контраст з новим забарвленням рами, ще більш чітким і глибоким.
Бак з матового металу,  персоналізація під мегаполіс, неповторний стиль. 
На решті мотоцикла від дзеркал заднього виду до амортизаторів, від крил до коліс та бічних панелей тріумфує чорний, тепер продовжений також до задньої блок-фари і до нових важелів гальм і зчеплення. Особливо виділяються хромовані глушники, передня панель, амортизатори та щільні ребра алюмінієвих циліндрів двигуна.
Мотоцикл став комфортнішим після репозиціонування двигуна і підніжок та завдяки сидінню, зниженому до 790 мм в порівнянні з попередніми 805 мм. Нове розміщення водія дозволяє повністю насолодитися удосконаленнями ходової частини, які, крім всього іншого, дозволили зробити передню підвіску точнішою та безвідмовною.
Технічна особливість, яка відрізняє модель V7 Stone від старших сестер є диски з легкого сплаву, єдиний елемент сучасності в явно старовинному дизайні. 
V7 II Stone є безпечнішим завдяки двоканальній системі ABS Continental і системі контролю тяги (MGCT) в базовій комплектації.

 

другий акт прем'єри

Удосконалення мотоцикла Moto Guzzi не є легкою роботою. Це вимагає мужності, пристрасті і досвіду, щоб зберегти віру в очікування і репутацію легендарного бренду, повсюдно улюбленого за його такі бажані мотоцикли.
Оновлення «маленької» V7 є чистою еволюцією від попередньої моделі, яка отримала нове ім'я: V7 II. Додавання номерів з «римських» цифр означає історію розвитку моделей, вироблених в Манделло дель Ларіо, які отримали найбільший успіх і довговічність, таких як V50 Le Mans, 1000 SP, Каліфорнія, і тепер також V7, виконану в своїх знаменитих і улюблених комплектаціях: Stone, Special, Racer.

 

АБСОЛЮТНО НОВА З БЕЗЛІЧЧЮ ВЕРСІЙ

Друге покоління Moto Guzzi V7 зберігає індивідуальність стилю попередньої моделі, а саме, це дизайн, який спілкується з формами минулого Moto Guzzi у поєднанні з вимогами до сучасного мотоцикла, здатного задовольнити найширше коло ентузіастів.
У той же час Moto Guzzi V7 II є повністю новим байком з точки зору технології, двигуна, ергономіки, безпеки, якості будівництва та оздоблення і задоволення від водіння.
Модель знаменує собою рішучий поворот у якості й широті лінійки аксесуарів Moto Guzzi. Бренд з Манделло-дель-Ларіо має широкий вибір аксесуарів, присвячених «сім'ї V7». Численні і абсолютно нові аксесуари дозволяють створити цілком новий рівень кастомізації. 
Але не тільки це: також важливим були вивчення і розробка багатьох деталей, щоб дозволити налаштувати власну V7 до рівня справжнього «special» в самих різних інтерпретаціях: від Dark Rider до Scrambler, від Legend до Dapper. Лінійка V7 II більш розширена в порівнянні з трьома версіями з прайс-листа і дозволяє гуццістам створити абсолютно унікальний мотоцикл «під індівідуальне замовлення», який є повністю сумісним з базовою версією. Нова стратегія Moto Guzzi, яку демонструє V7 в якості незвичайної платформи для створення особливих мотоциклів, завдяки ентузіазму, з яким конкурують найпалкіші настроювачі, трансформуючи моделі Guzzi в унікальні твори для журнальних обкладинок.

 

НА ОДНУ ШВИДКІСТЬ БІЛЬШЕ

Мотоцикл Guzzi V7 II народжується завдяки радикальній та енергійній роботі, виконаній на двигуні і рамі, де було зроблено все, щоб підвищити рівень безпеки, ергономіки, комфорту разом із задоволенням від водіння. 
Це не фігура мови – V7 II дійсно має на одну швидкість більше. Достатньо подивитися на повністю перероблену коробку передач, що довершує оновлення двигуна, яка була введена у виробництво в 2012 році з тепловою частиною, електронним управлінням і живленням двигуна, і цього року отримала продовження з новим генератором і впровадженням примусового змащення з масляним насосом.
Розмір шестиступінчастої коробки дозволив приблизити першу і дві останні передачі, зменшуючи падіння числа обертів між однією та іншою передачею. При водінні кожний день це означає більш  блискучу роботу, навіть із зниженими крутним моментом і витратами палива. 
Змінено передавальне відношення, яке перейшло від 16/21 до 18/23. Разом із коробкою предметом  поліпшення стало зчеплення, з модифікаціями у важелі, рульових тягах і кабелі, щоб зробити керування м'якшим і більш однорідним.

 

ІНТЕГРАЛЬНА БЕЗПЕКА

Moto Guzzi завжди мала великий досвід у питаннях безпеки. 
Модель V750 S 1973 року була однією з перших у світі, яка була оснащена подвійним переднім дисковим гальмом, за якою послідкувала модель S3, оснащена також заднім дисковим гальмом. У 1975 році на моделі Moto Guzzi 850 T3 було введене комбіноване гальмо, назване «інтегральним», яке використовувалося до 2011 року на California ’90 Anniversario. Мета пристрою полягала у зменшенні гальмівного шляху і динамічній стійкості при гальмуванні, на практиці це провісник системи ABS. Сьогодні Moto Guzzi продовжує розробляти рішення для підвищення активної безпеки гонщика, а в моделі V7 II вводить системи ABS і MGCT (система контролю тяги Moto Guzzi). 
Перша - це двоканальний блок Continental, а друга є системою, успадкованою від California 1400, спрощеною функціонально, яка адаптується до швидкості транспортного засобу й активується на підставі різниці в швидкості між переднім і заднім колесом. 
Система дозволяє, крім іншого, перекалібрувати слід шини на землі, компенсуючи зніс або використовувати колеса, що відрізняються від початкової комплектації.

 

НОВІ РОЗМІРИ

Дивлячись на V7 II вперше, досвідчене око ентузіаста може інтуїтивно виділити першу головну різницю: мотоцикл виглядає довшим та з навантаженням на передню вісь. 
Здається, що це оптичне враження, але це щось більше: двигун став нахиленим на 4° у напрямку передньої осі, зниженої на 10 мм, ніж у попередньої моделі. Особливість, яку варто спробувати: були виграні три сантиметри простору для колін, які дозволяють, завдяки новим підніжкам, зниженим на 25 мм, з комфортом прийняти тих, чий зріст набагато вище середнього. 
Крім зручності, Moto Guzzi V7 II – це також мотоцикл, який гарантує задоволення від водіння.