header

V7 Racer


V7 Racer


V7 ЗМІНЮЄ ВСЕ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЬ ВІРНОЮ МІФУ.


Новий двигун, інноваційний дизайн, унікальне оснащення – міф V7 досягає свого найвищого вираження.

 

ІСТИННИЙ ДЖЕНТЛЬМЕН РАЙДЕР


Вироблений обмеженим тиражем, як показує табличка на верхній пластині керма, версія V7 Racer підійшла до свого третього випуску. Визнання було негайним: новий повністю чорний вигляд з Total-black застосований на бічних панелях, дзеркалах, опорному кронштейні глушників та накладках підніжок.

 
Результатом є декоративний контраст з полірованим хромованим баком на 22 літри. Говорячи про цифри, на накладках лобового скла і хвоста залишається номер «7» (який був дорогим у команді Moto Guzzi  для чемпіона світу в класі 250 Енріко Лоренцетті), але він хромований, а не білий. Також новим є одномісне сідло (але за запитом надаються двомісні сідла і підніжки для пасажира) облицьоване алькантарою і шкірозамінником того ж кольору, що і шкіряний ремінець, оздоблений логотипом Moto Guzzi, який виділяється на задній частині бака.


Настільки ж декоративна рама червоного кольору, натхненна першою серією V7 Sport з хромованою рамою. Це результат спеціальної обробки фарбою, яка покриває також маточини, колеса і задню вилку, що підкреслює архітектурну чистоту рами. Червоним є також надпис Moto Guzzi, який тепер з'являється на колесах, точно так, як було на останній моделі California Custom.


В стилі школи Moto Guzzi також виконані хвіст і лобове скло, чия форма нагадує, з маленькими оргсклом, що накладається на номерний знак, легендарний передок версії Gambalunga, такий же спортивний і стилістично відповідний до дизайну переднього крила. Серед найбільш характерних елементів цього спеціального випуску є широке використання анодованого матового перфорованого алюмінію, високого виконавчого рівня, який виділяє бічні панелі, захисні накладки дросельних заслінок і опорні кронштейни глушників.


Виділяються також задні регульовані підніжки, зроблені з цільних кусків, полегшена вісь траверси та захисний елемент рульової пластини, виконаний як подвійне хромоване кільце який вдався так добре, що здається декоративним моністом.


Особливим елементом, не тільки з естетичної точки зору, але і вигоди для динамічної ефективності, є пара амортизаторів Bitubo WMY01, які регулюються при попередньому стисненні пружини на розтягнення і стиснення за допомогою ручки з пружиною, що має дванадцять положень фіксації.

 

Це мотоцикл виключно для того, щоб їздити самому – у чорному комбінезоні, касці і шкіряних рукавицях з армованою долонею.

 

СІМ’Я V7 2014: АВТОРСЬКІ ШТРИХИ


Коли бачиш їх на стоянці, здається, що повернувся в 70-ті роки, зорю супербайків.

Ілюзія, створена поєднанням форм і об’ємів, які нагадують знаменитих прародичів, починаючи від V750 S3, про яку нагадують молдинги і бічні панелі, до V7 Sport, яку повторює металевий бак на добрих 22 літри. Є багато повторів, типових для стилю, що був у моді у сімдесяті роки: сигароподібні глушники, циферблати приладів, плоске і подовжене сідло, надпис Moto Guzzi на кришках клапанів, крила, форма фар.

           
Естетичних деталей, які видають свою сучасність, небагато, але у них багато переваг завдяки їх стійкому і збалансованому технологічному розвитку: Moto Guzzi V7 можуть спокійно пройти 100 км з чотирма літрами неетильованого бензину, їм потрібний невеликий технічний догляд через кожні 10 000 км, і на них можна їздити вже у вісімнадцять років. У підсумку вони красиві, італійські, привабливі, надійні і розумні. Але те, що робить їх чарівними, до такої міри, щоб стати бестселером виробництва Манделло-дель-Ларіо, є їх харизма: це унікальні мотоцикли за стилем і проектною схемою, побудованою на трьох китах: 2-циліндровий двигун форми V з розвалом циліндрів 900, невмируща дуплексна рама і знаменита карданна передача. 


Водіння дає особливі динамічні та звукові відчуття: мотоцикли V7 водити легко і весело, незалежно від швидкості, траси та обраної моделі. Неважно це Stone, Special чи Racer – всі підходять як за розміром для пілотів з будь-яких верств суспільства і з будь-яким досвідом.

Їх відрізняє тільки той елемент, що у версіях 2014 модельного року отримав подальше вдосконалення – характер. Версія V7 Stone в даний час в повністю чорних тонах  Cromia Total-black, що підкреслює її мінімалістську сутність і призначення для мегаполісів, V7 Special більш конформістська щодо графічних елементів «С 3», повторюючи першу V750, оснащену дисковими гальмами, а вишукана Racer є найбільш гедоністичною. Всіх об'єднує тільки одна новинка: новий маховик в масляній ванні замінює попередній сухий генератор, злегка змінюючи передню частину 2-циліндрового двигуна V 900 завдяки новій кришці, що виглядає більш компактною і привабливою.

 

ХОДОВА ЧАСТИНА


Дуплексна рама з нижніми елементами, знімними, на болтових з'єднаннях, є ключовим елементом проекту V7. Це машина легендарної міцності і точності завдяки нахилу рульового стакану 27 ° 50 ', кут нахилу передньої вилки, що забезпечує стабільність і точність при зміні напрямку.

Телескопічна вилка з пір’ями  40 мм має викид 130 мм і оснащена пильовиками в базовій комплектації Racer і Stone та захисними гофрами на Special.


Задні амортизатори у V7 Stone і V7 Special регулюються при попередньому стисненні пружини і мають хід 118 мм, тоді як Racer виділяється парою вишуканих газових амортизаторів Bitubo WMT, оснащених виносним баком. Гальмівна частина отримала хитний передній диск 320 мм і задній 260 мм.


Три версії відрізняються також колісними дисками: легкосплавні з 6 подвійними спицями на V7 Stone, анодовані спиці з чорного алюмінію на Special, а також  на Racer, який відрізняється червоними маточинами в тон з рамою і червоними літерами Moto Guzzi на ободі диска.

 

ДВИГУН


Оригінальний проект двигуна бере початок у 1977, році дебюту щасливої версії Moto Guzzi V50. З тих пір двигун постійно оновлювався, зберігаючи об’єм циліндрів від 350 до 750 см3, переходячи від живлення через карбюратори до електронного впорскування, але фактично залишаючись вірним геніальній схемі, що була в оригінальному проекті інженера Ліно Тонті. Останнє вдосконалення призвело до остаточного відмовлення від квадратного оребрення, наслідку виробництва 80-х, представивши радіатор округлої форми, що нагадує перше покоління 2-циліндрового двигуна Mandello.

Також кришка циліндрів є даниною поваги до витоків V7. Вона виготовлена з алюмінію, з точною копією оребрення і надписом Moto Guzzi, який також є присутнім на кришці нового маховика з охолодженням в масляній ванні.


Переходячи від техніки до естетики, малогабаритний двигун 744 см3 є попередником серії технологічних інновацій, які відрізняють нову хвилю двигунів, зроблених в Манделло-дель-Ларіо. Це стосується одинарної дросельної заслінки і прямолінійного впускного Y-образного колектора, введеного з моделлю V7, пізніше застосованого на флагмані California 1400. На моделі V7 це є продукція Magneti Marelli MIU3G діаметром 38 мм з гумовим колектором, повністю ребристим і прямолінійним (діаметр 36 і 39 мм, відповідно, для групи інжекторів і дросельної заслінки). Ще однією особливістю є наявність центральної свічки з різьбленням d = 10 мм і виступаючим електродом. 


Загальній ефективності двигуна сприяє високе відношення стиснення 10,2, розширена поверхня оребрення циліндрів, що утримує низькими середні робочі температури і велика коробка фільтрів, розроблена, щоб оптимізувати потреби «дихання» 2-циліндрового Mandello. Більш ніж максимальною потужністю малогабаритний двигун Mandello може пишатися потужним крутним моментом, який досягає максимального піка у 60 Н∙м при лише 2800 об/хв, обмежуючи в такій засіб використання коробки передач і споживання палива, що складає в змішаному циклі 23 км/л. Коробка передач завжди 5-ступінчаста, як це було традиційно, так як і знаменита карданна передача, що є гарантією надійності, безпеки, комфорту, чистоти і повної відсутності техобслуговування.