Новини

Група Piaggio: нові мотоцикли Guzzi і Aprilia на Intermot 2014

З 1 ПО 5 ОКТЯБРЯ В КЕЛЬНСЬКОМУ САЛОНІ В НІМЕЧЧИНІ ДЕБЮТУВАТИМУТЬ ПЕРШІ НОВИНКИ  ІТАЛІЙСЬКИХ МОТОЦИКЛІВ ДЛЯ СЕЗОНУ 2015 РОКУ

 

Мілан, 25 вересня 2014 р. - Салон Intermot, який наступного тижня розпочне в німецькому Кельні сезон великих міжнародних виставок, присвячених мотоциклам, відкриється двома великими новинками від Aprilia і Moto Guzzi, мотоциклетних брендів Групи Piaggio, європейського лідера  в галузі двоколісного транспорту.  

З 1 по 5 жовтня Aprilia і Moto Guzzi демонструватимуть прем’єру двох абсолютно нових моделей останньої еволюції двох мотоциклів серед найбільш представницьких у відповідних категоріях продукції.

Aprilia Caponord 1200 Rally і Moto Guzzi V7 II – офіційні зображення яких розповсюджуються вже сьогодні – є першими провісниками майбутніх лінійок мотоциклів Групи Piaggio, кульмінаційна презентація якої відбудеться на мотошоу EICMA 2014 в Мілані.

 

НОВИЙ МОТОЦИКЛ GUZZI V7 II: НОВЕ ПОКОЛІННЯ ЛЕГЕНДИ

На світ з'являється нове покоління однієї з моделей «бренду орла», найбільш популярних і шанованих у світі. Новий Moto Guzzi V7 II, названий так згідно з традицією міста Манделло, пропонується у трьох різних версіях, кожна із своїми особливостями: Stone, Racer і Special.

Moto Guzzi V7 II навіть має на одну швидкість більше. Він дебютує у версії V7 II і є першим у довгому списку технічних досягнень, народжених в аспекті безпеки і робочих характеристик : нова шестиступінчаста коробка передач з кроком, який дозволив зблизити перші і два останніх передавальних числа,  зменшуючи падіння обертів між однією і іншою передачею. Разом з коробкою передач поліпшилося також зчеплення, яке отримало більш м’яке управління і більш рівномірне відключення.

Moto Guzzi продовжує розвивати рішення для підвищення активної безпеки і у новому V7 II застосовує гальмівну систему ABS і  MGCT (регулювання тяги Moto Guzzi). Перша система – це двоканальний блок, тоді як друга – це новітня електронна система, яка забезпечує ідеальну тягу при будь-яких умовах, запобігаючи проковзування заднього колеса під час розгону, що дозволяє уникнути небезпечної втрати зчеплення з дорожньою поверхнею, тим самим підвищуючи безпеку їзди.

Піддається еволюції і естетичний вигляд: на новому Moto Guzzi V7 II двигун нахилений на 4° відносно переднього моста і знижений на 10 мм. Таке рішення не тільки значно покращує естетичний вид збоку, коли у попередніх моделях V-подібний двигун з кутом розвалу 90° був «занадто піднятий», але навіть дозволило виграти простір для колін. Новий V7 II, насправді, має також нові підніжки для ніг, знижені на 25 мм, дозволяючи з комфортом розміщатися водіям вище середнього зросту, залишаючись при цьому доступним і «легким» для пілотів – чоловіків і жінок – будь-якого розміру.

Новий Moto Guzzi V7 має три версії: V7 II Stone, еклектична і насичена, яка характеризується хроматичними відтінками, типовими для 70 років; V7 II Special, найбільш близька до оригінального духу прототипу, починаючи з графіки, натхненної знаменитим V750 S3 зразка 1975 року; V7 II Racer, що втілює в собі спортивний дух Moto Guzzi. Спортивна постава, низьке кермо, хромований паливний бак з шкірним ременем фіксації, V7 II Racer – це мотоцикл, щоб водити виключно самому, у чорному комбінезоні і шкіряними рукавицями з шипованими долонями.

Новий Moto Guzzi V7 II вийде у продаж на європейських ринках, починаючи з наступного листопаду.

НОВИЙ APRILIA CAPONORD 1200 RALLY: ДЛЯ СУПЕРТЕХНОЛОГІЧНОГО КРОСОВЕРА НЕМАЄ КОРДОНІВ

Aprilia вводить принципову нову версію супертехнологічного кросовера Caponord 1200, нового мотоцикла, який виходить за кордони, обмежені асфальтом, і стає ще більш всюдихідним і придатним для будь-яких подорожей, готовим до будь-яких ґрунтів.  Нові спицеві колеса з важливішим переднім 19", нові жорсткі кофри з алюмінієвою кришкою, паливний бак на 24, нове збільшене лобове скло, нові захисні елементи для двигуна, додаткові фари з лампами LED.

На світ з’являється новий Aprilia Caponord 1200 Rally: більш еклектичний, більш захищений, зручніший, супероснащений. Великі робочі характеристики двоциліндрового V-подібного двигуна об’ємом 1200 см3 поєднуються з виключними якостями ходової, типовими для всіх мотоциклів Aprilia і з високоякісним технологічним насиченням, як наприклад: електронна дросельна заслінка ride-by-wire з трьома картами живлення, трекшн-контроль, круїз-контроль та система ABS, яку можна відключати.

Caponord 1200 Rally долає з розумом будь-яку трасу: цей кросовер має ексклюзивну і патентовану систему напівактивних підвісок ADD (Aprilia Dynamic Damping), найсучаснішу систему динамічних підвісок, розроблену Aprilia і покриту патентом, яка є еталоном для мотоциклів світового рівня щодо технології, ефективності та надійності.

Виключне програмне забезпечення ADD поєднує алгоритми skyhook і acceleration driven damping, що є еталонами у світі транспортних засобів. Таким чином уперше вдається досягнути максимальної віддачі на всьому діапазоні частот вилки і амортизатора. В попередніх системах підвісок з електромеханічним калібруванням пілот налаштовував підвіски, натискаючи на кнопку на кермі. Однак з системою ADD на Caponord 1200 Rally, пілоту не потрібно нічого робити, але тільки рулювати. Дійсно, це система вимірює енергію, яка передається на мотоцикл від нерівностей асфальту, розпізнає етапи водіння (прискорення, відкриття дросельної заслінки, гальмування, постійний темп) і регулює підвіски у реальному часі для максимального комфорту і стійкості мотоцикла.

Новий Aprilia Caponord 1200 Rally вийде у продаж на європейські ринки, починаючи з січня 2015 року.