header

Nevada Classic


Nevada Classic


Красива на вид, легка в управлінні

З другої половини 80-х модель Moto Guzzi Nevada, бестселер виробництва Манделло-дель-Ларіо, мандрує по вулицях світу: унікальна і вірна, легка в управлінні і стилі, вона не старіє з часом, але стає все більш і більш красивою. Дизайн і технології, керованість і збалансованість, обладнання і безпека дарять їй неперевершену гармонію.

 

Це мотоцикл «custom», що відображає стиль і філософію дизайну флагманської версії California. З моменту своєї появи в 1990 році, він був розсудливо названий «eurocustom», тому що, зберігаючи типові характеристики цього типу мотоциклу, такі як низьке сидіння, широке кермо і помірно просунутий педальний механізм, він пропонує менш просторе місце для водія, що дає більший контроль над мотоциклом. На практиці, дух стиля «custom» було перекладено доступною для всіх мовою, щоб його змогли оцінити байкери з усіх верств суспільства і будь-якого досвіду.

 

Версія Nevada Classic, яку особливо оцінила жіноча публіка за помірні вагу і керованість, підходить для будь-якого використання, включаючи туризм на довгі дистанції. Оснащена боковими кошиками, багажником і лобовим склом версія Nevada Classic перетворюється в зручний і практичний варіант гран-туризму, економічний в споживанні палива і технічному обслуговуванні, завдяки також задній карданній трансмісії, характерній для 2-циліндровиків від Манделло-дель-Ларіо. 

 

Нова Nevada доступна з класичною фірмовим розкрашенням «Aquila Nera», що базується на контрасті між історичним логотипом, золотистим Moto Guzzi і надбудовою, пофарбованою в матовий «coal black», а також в новій хромованій концепції Verde Giada, виконаній так, щоб підкреслити новий 2-циліндровий двигун з одинарним блоком живленням.