Дизайн


ПОБІДОНОСНА ІДЕНТИЧНІСТЬ НІКОЛИ НЕ ЗМІНЮВАЛАСЬ

 

California 1400 продовжує велику епопею дизайну і технологій поколінь, які були до нього. Він покращує ознаки ідентичності, які створили легенду.

 

Це легенда, яка поновлюється через образи, що її характеризують, і увійде в історію скоріше через символи, ніж через дії. Візуальна мова California 1400 відразу ж виражається через інноваційний обсяг бензобака на 21 літр і його двигун, м'яко обгорнутий навколо головки циліндра.

 

Зовсім нові багатокутні фари височаться на передній частині мотоцикла, доповнюються вітровим склом і додатковими фарами. Диски з легкого сплаву, повністю перероблені на сучасний лад, нагадають дизайн в тисячу ліній, тридцяти річної давності. Передня вилка повністю закрита великою чорною трубкою.

 

Від конфігурації сідла до хромованих ручок, від бічних сторін, до глушників, блискучих і витягнутих, від задніх бризковиків, встановлених на потужні шини на 200, до подвійної групи задніх ліхтарів зі світлодіодами , в які вбудовані покажчики повороту, - все пов'язано воєдино з індивідуальністю, не втрачаючи свою первісну ідентичність. І як у всіх справжніх легенд , зміст не може бути відокремлений від форми.

© 2013 Moto Guzzi