California 1400 Custom


З гордістю побудований в Італії

Починаючи з 1921 року, орел Moto Guzzi літає високо. Легенда досягла максимальних піків з моделлю California. Від V7 Police до EV Special вона радикально змінила концепцію дизайну і робочі характеристики. З сьогоднішнього дня нова California 1400 диктує правила гри.

На California 1400 Custom почуваєш себе мандрівником навіть на коротких дистанціях. Покликання, яке дарує в кожен момент водіння неповторні емоції від поєднання потужності і задоволення. Душа "кастома" виражає себе в системі електронного управління дросельної заслінкою і системі круїз-контроль для вибору режиму подачі палива і режиму двигуна.

Moto Guzzi - це "зла" сестричка версії Touring, яка відрізняється за темпераментом, стилем і покликанням.

 

Вона підкоряє вершника силою, вираженою в її дизайні крузера, точному і непорівнянному: два колеса, двигун, сидіння і кермо. Все зроблено в строгості форми і функціональності, поєднуючи їх в типово італійському естетичному сенсі. Це демонстрація уваги до деталей і ретельності роботи, гідні кращих примірників стилю made in Italy, що коли-небудь вироблялися в індустрії мотоциклів.

Це видно в таких деталях, як двомісне сідло, на якому вимальовується логотип «Орел» гарячого штампування, пряме кермо з полегшеними супортами, унікальні задні амортизатори з виносним баком. Підсилюють виразну силу дизайну також і мінімальна кількість кольорових вставок з grigio mercurio (світло-сірий) і nero basalto (чорний базальт), а також вдалі стильні додавання: чорні колеса з логотипом Moto Guzzi червоного кольору і чорні дзеркала заднього виду.

 

Як тільки ви в сідлі, відразу ж стають ясними відмінності порівняно з Touring: нове спортивне сідло і пряме кермо визначають низьке і зсунене у бік заднього колеса положення при сидінні –  чудовий столичний стиль . Ви їдете оповиті звуком від двигуна 1380 см3, готового видати 120 Нм при 2750 оборотах або парити на підвищеній передачі, трохи вище від мінімальних обертів , намагаючись почути роботу поршнів 104 мм величного 2-циліндрового V- двигуна з розвалом 900, виготовленого в Манделло-дель- Ларіо і установленого за допомогою інноваційного еластокінематичного кріплення на трубчасту раму.

Навмисно спрощений дизайн ще сильніше підкреслює технологічну оснащеність, яку не знайти ні в одному іншому мотоциклі, зробленому конкурентами. Версія  California Custom, як її сестра мандрівниця, обладнана в базовій комплектації системою круїз-контроль, системою контролю тяги MGCT, яка регулюється за трьома рівнями, а завдяки наявності електронної дросельної заслінки, можна регулювати також і роботу двигуна в трьох режимах: Touring, Speed і Rain.

 

Власник мотоцикла California Custom, може вибрати режим свого двигуна в залежності від характеру траси и і використання, але також може адаптувати мотоцикл під свій смак, завдяки величезному каталогу аксесуарів, які ще ніколи не вироблялись компанією Moto Guzzi.

© 2013 Moto Guzzi