California 1400 Touring


Побудований з гордістю в Італії

Починаючи з 1921 року, орел Moto Guzzi літає високо. Легенда досягла максимальних піків з моделлю California. Від V7 Police до EV special вона радикально змінила концепцію дизайну і робочі характеристики. З сьогоднішнього дня нова California 1400 диктує правила гри.

 

Почуття пригод і розкоші в ідеальній рівновазі і гармонії. Ці істотні особливості дозволяють долати нескінченні горизонти з відважним духом і максимальним комфортом. Технічні рішення, нові комплектуючі і інноваційний, але вірний традиції дизайн робить California 1400 Touring флагманом гран-туризму – чітким орієнтиром для всієї категорії.

 

Модель Touring – це California в своєму самому класичному вираженні, розрахованому на великих мандрівників, завдяки рівню комфорту, аеродинамічному захисту і вантажопідйомності, які може запропонувати лише Moto Guzzi.

 

Розкішно оснащена лобовим склом «Patrol», додатковими хромованими фарами, боковими кошиками об’ємом 35 літрів, захисними накладками двигуна і багажних відсіків, модель Touring – це сама хромована і технологічна «tourer», яка, спонукувана великим 2-циліндровим V- двигуном, який ще ніколи  не продавався в Європі, здатна мандрувати цілий день із звуком, що кидає в тремтіння та, якщо треба, рвонути уперед, як бик, і залишити за спиною будь-яку машину на 2 або 4 колесах.

 

Сенсорне задоволення продовжується навіть з вимкненим двигуном, поза любим місцем або в домашньому гаражі, де можна вивчити її більш докладно. Тут настає розгубленість від вибору щодо деталей двигуна, в ходовій частині або технологічних пристроях, серед яких такі, що вперше в своєму класі,дають можливість вибрати потрібну реакцію двигуна з режимів Touring, Sport і Rain. Також можна вибрати систему круїз-контроль, яка разом з протиугінною сигналізацією є частиною базового оснащення.

 

Але розкішна базова комплектація не виключає можливість подальшого адаптування мотоцикла на власний смак і в залежності від своїх потреб: каталог аксесуарів є найбільш повним з тих, що коли-небудь вироблялися компанією Moto Guzzi.

 

Високопродуктивні глушники, хромовані компоненти, сідла всіх типів і матеріалів, навіть програмна підтримка, яка дозволяє перетворити ваш iPhone в додаткову панель приладів, щоб отримати найрізноманітнішу інформацію про навігацію, робочі показники і технічні характеристики.

 

Особливу увагу було приділено хроматичній концепції, розробленій в двох кольорових комбінаціях: біла з темними декоративними вставками на баку, натхненна версіями California Highway Patrol, або класична чорна з білими вставками, що нагадує початкові версії - V7 і 850 California.

© 2013 Moto Guzzi