Новини

Moto Guzzi: представлення нової моделі V7 range

Нові технічні деталі та привабливі колірні варіанти для трьох версій – Stone, Special і Racer – моделі «750» від Манделло дель Ларіо 

Moto Guzzi відзначає тенденцію постійного зростання: обсяг продажів зростає протягом трьох років поспіль, +51% в порівнянні з 2010 роком. 

Манделло дель Ларіо, 18 квітня 2014 р. - Новий Moto Guzzi V7 range на чудових дорогах Манделло дель Ларіо: три моделі, що відрізняються трьома дуже різними видами обробки, які відповідають сьогодні трьом ще більш яскравим і неповторним індивідуальностям. На перевіреній технічній базі моделі V7 три нові версії італійського «сімсот п’ятдесят» народилися зі спільним технічним елементом: новий маховик в масляній ванні замінює попередній сухий генератор, дещо змінюючи передню частину легендарного двигуна 90° V-Twin з карданним приводом завдяки новій кришці з більш компактною і привабливою ​​зовнішністю.

Відразу впізнаваний, рухливий, з легким управлінням в будь-яких умовах, V7 є одним з квіток букета у лінійці Moto Guzzi, що пройшов увесь шлях до значливих флагманів California 1400 Custom і Touring і став одним з головних героїв успіху бренду «Eagle», який, кидаючи виклик європейській ринковій тенденції мототехніки, відзначає постійне збільшення продажів байків протягом трьох років поспіль. Насправді, обсяги світових продажів Moto Guzzi пройшли шлях від 4500 байків, проданих в 2010 році до більш ніж 6800 в 2013 році, показавши зростання на 51%.

Три моделі Stone, Special і Racer складають лінійку Moto Guzzi V7.

MG V7 Stone: Еклектичний і важливий, V7 Stone отримав зовнішність, яка посилює його мінімалістський характер. Керівна ідея була надати найдоступнішому мотоциклу з лінійки V7 повністю чорний вид, перетворюючи хромовий колір на чорний, з єдиним винятком двигуном, який зберігає хроматичні відтінки металевих сплавів і блиск вихлопної системи. На іншій частині байка, від дзеркал до амортизаторів, від крил до коліс і навіть бічних панелей переважає чорний. З такою зовнішністю все, що потрібно зробити, це змінити колір паливного бака для підкреслення індивідуальності мотоцикла: спортивної з новим кольором «Rosso Corposo», елегантної з атласною обробкою «Verde Agata» і столичної з популярним кольором «Nero Ruvido».

MG V7 Special: Це модель V7, яка стоїть найближче до первісного духу свого оригінального попередника, починаючи з його графічних елементів, названих «Essetre» (S3), як у моделі V750 1974 року, на якій вперше на Moto Guzzi були введені дискові гальма. V7 Special доступний у двох основних колірних схемах: металевий срібний з чорними смужками, елегантний і вишуканий, або чорний з помаранчевими смужками, який точно нагадує кольори свого знаменитого предка. Бак на обох варіантах несе історичне тиснення логотипу, а колісні диски також оброблені в чорний колір замість хромового. На відміну від Stone і Racer, V7 Special має захисні накладки стійок вилки замість пилозахисних чохлів, які встановлюються на моделях-сестричках.

MG V7 Racer: Вироблений в номерних випусках, про що свідчить ювілейна пластинка на верхній траверсі, зараз V7 Racer виходить в третьому випуску. Його можна відразу впізнати: ця модель має повністю чорні бокові панелі, дзеркала, кронштейн глушника і накладки підніжок.

Результатом є захоплюючий контраст з яскраво-хромовим 22-літровим паливним баком. Продовжуючи традицію, число «7» залишається на передньому і хвостовому обтічниках (у світі Moto Guzzi воно було улюбленим числом чемпіона світу в класі 250 Енріко Лоренцетті), але на цей раз воно хромове, а не біле. Одномісне сідло також є новим (хоча двомісне сідло і пасажирські підніжки надаються за запитом) з покриттям з алькантари і Skai в тон із шкіряним ремінцем, кастомізованим логотипом Moto Guzzi, що прикрашає гребінь бака.

Натхненна легендарною першою серією моделі V7 Sport з рамою із сплаву CrMo, червона рама ще більш ефектна після спеціальної фарбової обробки, яка охоплює також маточини, колеса і маятник і підкреслює архітектурну чистоту рами. Присутні також червоні надписи Moto Guzzi на колесах, так само, як у самої останньої California Custom.

Moto Guzzi – це італійський бренд, гордість італійської мотоциклетної традиції: історичний завод Манделло дель Ларіо виробляє одні з найпривабливіших мотоциклів у світі безперервно з 1921 року разом з постачальниками деяких з своїх компонентів, зосереджених в області Ломбардія. Крім того, з 52 постачальників у Ломбардії 21 мають походження з провінції Лекко. Це відомі компанії світового рівня, які виробляють високоякісні запчастини для Moto Guzzi та інших брендів мотоциклів і скутерів групи Piaggio Group.


Moto Guzzi V7 Racer.jpg


  

Moto Guzzi V7 Special.jpg


  

Moto Guzzi V7 Stone.jpg